Kiekis:

  Prisiminimus žadinantis ANCESTRY in Paris – tai naujausias kvapas aukštos kokybės kvepalų pasaulyje, kuris buteliuke išgauna Prancūzijos sostinės romantiką.

  O kai tas buteliukas yra nuostabios nakties mėlynos ir auksinės spalvos, pasikvėpinusi šiais kvepalais iš tiesų patirsite nakties kerus!

  Šviežių gėlių aromatas susipina su jūros vėjo švelnumu taip, kaip švelnus vėjelis susitinka su  Ile de la Cite salos krantais, ir pažadina Jūsų pojūčius. Persiko kvapas, susipynęs su naktį žydinčio jazmino natomis, subtiliu tuberozos ir baltojo muskuso grakštumu, atkuria paslaptingos elegancijos aurą, Jums einant Point Neuf tiltu. Sužavėtą jausmingumo ir laisvumo, Jus apsupa dvelksmas, kupinas įmantrios elegancijos. Labai koncentruotas: ilgai ant Jūsų odos išliekančiam pojūčiui. 

  Klasikinis, tačiau kartu ir modernus aromatas, kurio sudėtyje yra didelės kvepalų aliejų koncentracijos, kurių dėka kvapas ilgiau išlieka ant odos.

  ANCESTRY in Paris pasižymi gryniausiu naktį žydinčio jazmino eteriniu aliejumi, kuris idealiai susilieja su šviežių gėlių puokšte ir žalių lapų aromatu bei aistringais baltojo muskuso ir rožių pustoniais.

  Šis užburiantis aromatas, žadinantis prisiminimus apie svaiginančias naktis Paryžiuje, dar labiau pakeri nuostabiu, į brangakmenį panašiu vidurnakčio mėlynos spalvos buteliuku.

  Viršutinės natos:šviežių gėlių puokštė, žali lapai, jūros vėjelio akordai.

  Vidurinės natos:naktį žydintis jazminas (prabangus grynas aliejus), persikų minkštimas, rožė.

  Bazinės natos:gintaro medžio aromatas, baltasis muskusas, tuberoza.

  Purkškite ant kaklo ir riešų tiek kartų per dieną, kiek Jums patinka.