Kiekis:

  Kiekis:

   Pasinaudokite vasaros odos priežiūros sprendimu ir prižiūrėkite bei puoselėkite odą prieš išeidami į saulę, būdami saulėje ir paskui.


   Kuo naudingas jums

   Grožio sprendimas vasarai Artistry padės nušveisti, apsaugoti ir sudrėkinti odą nuo galvos iki kojų – čia rasite visas odos priežiūros priemones, reikalingas leidžiant laiką saulėje, kad tinkamai pasiruoštumėte, o vėliau palepintumėte odą.

   • Pasiruoškite tobulam įdegiui naudodami poliruojantį kūno šveitiklį Artistry Signature Select, kuriuo švelniai, bet kruopščiai, pašalinsite sausas ląsteles, kad oda būtų lygi ir švytinti.
   • Prieš išeidami į saulę ir būdami saulėje, naudokite kremą nuo UV saulės spindulių SPF 50+ PA++++ g&h Protect ir drėkinamąjį dieninį losjoną SPF 30 Artistry Skin Nutrition™. Kartu šios priemonės užtikrina plataus spektro apsaugą nuo UVA ir UVB spindulių nuo galvos iki kojų ir padeda palaikyti optimalų odos drėgmės lygį.
   • Pabuvus saulėje, dėl gaivios, lengvos ir greitai įsigeriančios formulės kūno pienelis g&h Refresh drėkina ir padeda apsaugoti bei atkurti odos drėgmės barjerą.
   • Kai tik prireikia, gaivinamoji apsauginė veido migla Artistry Studio atgaivina odą, ją drėkina, apsaugo nuo aplinkos taršos ir padeda užfiksuoti makiažą.
   • Norėdami pasiimti grožio priemones su savimi, naudokite kosmetinę Artistry* – minkštą, stilingą dovaną, kurią nemokamai gausite su kiekvienu sprendimo užsakymu (kol bus atsargų).

    *Pridedama kaip nemokama dovana perkant grožio sprendimą vasarai Artistry. Kol bus atsargų. Atskirai neparduodama.

   Kodėl jums tai patiks

   Grožio sprendimas vasarai Artistry – tai rinkinys „viskas viename“, kad pasirūpintumėte savimi nuo galvos iki kojų ir šią vasarą būtumėte saugūs saulėje.

   Grožio sprendimas vasarai Artistry specialiai sukurtas taip, kad patenkintų odos poreikius prieš išeinant į saulę, būnant saulėje ir paskui, nes čia yra viskas, ko reikia odai nušveisti, apsaugoti ir sudrėkinti, kad galėtumėte mėgautis visais saulės teikiamais malonumais.

   Praturtintas natūraliomis sudedamosiomis medžiagomis, įskaitant augalinės kilmės maitinančias medžiagas iš „Nutrilite“ – pasaulyje perkamiausių vitaminų ir maisto papildų prekių ženklu* –, šis „Artistry“ ir „g&h“ produktų rinkinys leis jums mėgautis sveika vitamino D gamyba, įdegiu ir švariu, sveiku grožiu.

   Dar niekada nebuvo taip lengva rūpintis apsauga nuo saulės.

   * Šaltinis: GlobalData | http://gdretail.net/amway-claims/

   Verta žinoti

   Švarios formulės
   „Artistry“ ir „g&h“ produktams panaudotos formulės sukurtos vadovaujantis „Artistry Clean“ filosofija, „g&h Personal Care Clean“ standartais ir griežtomis gairėmis, užtikrinančiomis, kad produktai yra gryni, saugūs ir veiksmingi. Tai reiškia, kad:

   • yra užregistruotas organizacijoje „The Vegan Society“*
   • sudėtyje nėra mineralinių aliejų, parabenų, ftalatų;
   • nenaudojamos jokios gyvulinės kilmės sudedamosios dalys ir nebandoma su gyvūnais.

   Augalinės sudedamosios dalys


   Grožio sprendimą vasarai Artistry sudarantys produktai pasižymi tuo, kad jų sudėtyje yra viena ar daugiau augalinių maistinių medžiagų, užaugintų „Nutrilite“ arba „NutriCert™“ sertifikuotuose partnerių ūkiuose. Tai ne tik užtikrina aukštą kokybę, bet ir suteikia galimybę atsekti sudedamąsias dalis nuo sėklos iki galutinio produkto bei pasitikėti jais.

   Prekių ženklai, kuriais galite pasitikėti


   Grožio sprendimas vasarai Artistry apima išsamias „Artistry“ prekių ženklo mokslo žinias apie odą ir tvariai užaugintas „Nutrilite“ – pasaulyje perkamiausio vitaminų ir mitybos papildų prekių ženklo** – sudedamąsias dalis, taip pat visas naudingas ir sveikas „g&h“ produktų savybes.

   Informacija, kaip būti saugiems saulėje

   • Net jei naudojate apsauginius produktus, nebūkite saulėje per ilgai.
   • Neleiskite kūdikiams ir mažiems vaikams būti tiesioginiuose saulės spinduliuose.
   • Per ilgas buvimas saulėje kelia didelę grėsmę jūsų sveikatai.
   • Tepant mažiau apsauginio kremo nuo saulės, gerokai sumažės apsaugos lygis.
   • Kad apsauga išliktų nepakitusi, išsimaudę ar nusišluostę rankšluosčiu visada pasitepkite apsauginiu kremu iš naujo.

   * Išskyrus poliruojantį kūno šveitiklį Artistry Signature Select.
   ** Šaltinis: GlobalData | http://gdretail.net/amway-claims/

   Pagrindinės ypatybės

   Nemokama dovana
   Gaukite nemokamą kosmetinę Artistry su kiekvienu grožio sprendimo vasarai Artistry užsakymu*. Minkšta, stilinga ir pagaminta iš 100 % medvilnės, kosmetinė Artistry puikiai tiks susidėti svarbiausias savo grožio priemones.  

   Speciali maišelio formos kosmetinės vidaus danga apsaugo priemones nuo vandens, kad jos visada išliktų sausos ir nesugadintos.
   Dydis – 22 cm x 10 cm x 10 cm

   * Pridedama kaip nemokama dovana, įsigyjant grožio sprendimą vasarai Artistry. Kol bus atsargų. Atskirai neparduodama.

   Naudojimo būdas

   Grožio sprendimas vasarai Artistry apima produktus, kuriuos naudodami pasirūpinsite savo oda saulėje nuo galvos iki kojų. Derinkite šį sprendimą su mėgstamais „Artistry“ arba „g&h“ produktais (pvz., „Artistry Skin Nutrition“ veido valikliais, tonikais arba serumais), kad šią vasarą galėtumėte džiaugtis sveikai atrodančia, saulėje įdegusia oda.

   Kiekvieno produkto naudojimas nurodytas naudojimo instrukcijose

   * NEMOKAMA DOVANA. Įsigyjama tik kaip sprendimo dalis ir tik kol bus atsargų. Atskirai neparduodama.  

   Sudedamosios dalys

   Pagrindinės sudedamosios dalys vasaros laikotarpio odos priežiūros procedūroms 
   Kiekvienas produktas, įtrauktas į grožio sprendimą vasarai Artistry, pagamintas iš veiksmingų natūralių augalinių medžiagų, tokių kaip:

   „Nutrilite™“ juodųjų serbentų ekstraktas
   Praturtintas raktažolių ir perilių eteriniais aliejais, šis ekstraktas padeda išlaikyti švelnumo ir elastingumo pojūtį. Naudodami šią priemonę paruošite odą įsisavinti kitų kūno grožio procedūrų priemones.
   Yra: Poliruojančiame kūno šveitiklyje Artistry Signature Select

   „Nutrilite“ užaugintos žaliosios arbatos ekstraktas
   Veikia kaip antioksidatorius.
   Yra: Kreme nuo UV saulės spindulių SPF 50+ PA++++ g&h Protect

   Ciko sudėtinis vanduo
   Šis augalinė maitinanti priemonė gaunama iš žydinčių augalų, padeda nuraminti ir sudrėkinti odą.
   Yra: Kreme nuo UV saulės spindulių SPF 50+ PA++++ g&h Protect

   Augalinis maitinamasis ir atstatomasis kompleksas
   Sudėtyje yra „Nutrilite™“ užaugintų malpigijų, Australijos ramunėlių ir gervuogių ekstraktų, kurie sustiprina odos natūralią apsaugą 350 % ir padeda išvengti pastebimų ankstyvo senėjimo požymių ir juos atitolinti.
   Yra: Drėkinamajame dieniniame losjone SPF 30 Artistry Skin Nutrition

   „Nutrilite“ užauginti granatai
   Padeda apsaugoti odą nuo žalingo didžiosios dalies teršalų poveikio. 
   Yra: Drėkinamajame dieniniame losjone SPF 30 Artistry Skin Nutrition ir gaivinamojoje apsauginėje veido migloje Atristry Studio

   Bambuko kompleksinis vanduo
   Tai iš bambuko ir augalinės kilmės glicerino pagamintas vanduo, drėkinantis odą. 
   Yra: Kūno pienelyje g&h Refresh

   Alyvuogių aliejaus keramidas
   Tai specialus lipidas, padedantis išlaikyti odos drėgmės barjerą.
   Yra: Kūno pienelyje g&h Refresh


   Šios sudedamosios dalys yra mokslininkų sukurtų formulių dalis, suteikianti jūsų odai geriausius mokslo atradimus ir gamtos privalumus.

   Atskirų produktų išsamų sudedamųjų dalių sąrašą rasite atskirų produktų puslapiuose: