Kiekis:

  Kiekis:

   XS™ Sportinis elektrolitų gėrimas, suteikdamas subalansuotą angliavandenių ir elektrolitų mišinį, padeda išlaikyti puikią būklę sporto metu. 

   Tai Jums patiks...

   Tinkamas kuras suteikia daugiau galimybių ištvermei palaikyti. Lėtai, vidutiniškai ir greitai išsiskiriantys angliavandeniai ir penki pagrindiniai elektrolitai, esantys XS™ Sportiniame elektrolitų gėrime, pagerina vandens įsisavinimą. Tai padeda išvengti dehidratacijos, kad būtų užtikrinta geresnė ištvermė ilgalaikio fizinio krūvio metu. Naudokite šį sportinį gėrimą, kai jums reikia ilgalaikės ir pastovios energijos.

   XS™ Sportinis elektrolitų gėrimas ypatingas sultingais citrusinių vaisių - apelsinų ir žalios citrinos - skoniais bei našumą didinančiu guaranos, peruvinės pipirnės šaknies ir kvercetino mišiniu. Šie trys augalai yra auginami Pietų Amerikoje. Yra manoma, kad jose yra natūralių junginių, kurie pagerina dėmesio išlaikymą ir susikaupimą.
    
    

   Verta žinoti...

   • Papildo kūną 5 pagrindiniais elektrolitais, kuriuos prarandame su prakaitu fizinio krūvio metu.   Elektrolitų trūkumas gali sukelti raumenų mėšlungį.
   • Angliavandenių ir elektrolitų tirpalas taip pat papildo treniruotes, prisidedamas prie ilgalaikio ištvermės pratimų palaikymo.
   • Padeda padidinti psichinę ir fizinę jėgą, kad galėtumėte ilgai sportuoti. Trijų Pietų Amerikos augalų dėka gali padėti pagerinti dėmesio išlaikymą ir susikaupimą. Guaranos sėklose yra maždaug keturis kartus didesnis kofeino kiekis nei kavos pupelėse. Peruvinės pipirnės šaknis tai žydintis augalas iš Peru, turintis daugybę maistinių medžiagų, tokių kaip riebalų rūgštys ir amino rūgštys. Galiausiai, kvercetinas yra flavonoidas, esantis tokiuose maisto produktuose kaip pomidorai, uogos ir brokoliai.
   • Supilkite vieną pakelį į 500 ml vandens hipotoniniam gėrimui arba 400 ml vandens izotoniniam gėrimui ir mėgaukitės sportuodami ir mankštindamiesi.

   Pagrindinės ypatybės

   • Greitai veikiantis ir gaivinantis, sukurtas vartoti treniruotės metu arba po treniruotės, kad papildytų skysčių ir suteiktų naudingą energijos paramą.

   • Pripildytas galingų ingredientų ir pagrindinių elektrolitų.

   • Geriausia vartoti su kitais XS Sports produktais.

   Naudojimo būdas

   Praskieskite vieną pakelį 500 ml vandens hipotoniniam arba 400 ml izotopiniam gėrimui.

   Vartokite treniruotės metu arba po treniruotės.

   Viename pakelyje yra 60 mg kofeino.

   Papildomai subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas yra labai svarbūs. Netinkamas nėščiosioms ir vaikams.

   Sudėtis

   Maltodextrin, Dextrose, Fructose, Acid (Citric Acid), Flavour, Tripotassium Citrate, Acidity Regulator Trisodium Citrate, Guarana (soluble dry extract; contains 24% caffeine), Calcium Salts of Orthophosphoric Acid, Salt , Magnesium Carbonate, Potassium Chloride, Calcium Carbonate, Palm Oil, Maca Root Extract (0,12%), Colour Beta-Carotene (E160a), Quercetin (0,045%), Sweetener Sucralose, Vitamin D (Cholecalciferol).

   Nutritional value

   Energy (kcal)  359 kcal   90 kcal
    Energy (kJ)   1526 kJ   382 kJ
    Fat  0,5 g   0,12 g
    of which Saturates   < 0,1 g    0 g
    Carbohydrates  85 g   21 g
    of which Sugars   43,5 g   11 g
    Dietary Fibre   0 g   0 g
    Protein   < 0,1 g   0 g
    Salt   1,95 g     0,50  g
      NRV%  NRV in %
    Potassium  1209 mg  60  302 mg     15
    Calcium  488 mg   61  122 mg     15

    Magnesium  227 mg   60  56 mg      15
    Vitamin D   3  μg     60  0,75 μg   15

    

   *NRV: nutrient reference values