Kiekis:

  LOC™ Universalus valymo skystis be vargo pašalina purvą ir nešvarumus ir palieka namus higieniškai švarius. 

  AMWAY HOME™ L.O.C.™ Universalus valymo skystis tai pirmasis biologiškai skaidus pramoniniu būdu pagamintas buitinis valiklis.*

  Tai Jums patiks...

  Mūsų šeimos namų saugumo ir švaros užtikrinimas dar niekada nebuvo toks svarbus. Laimei, naudojant L.O.C universalų valymo skystį, jūsų namuose bus nepriekaištingai švaru. Šis veiksmingas, universalus valymo skystis lengvai prasiskverbia pro purvą, susikaupusius nešvarumus ir sankaupas ant visų plaunamų paviršių ir palieka Jūsų namus žvilgančius ir nepriekaištingai švarius. Jūs taip pat galite būti tikri, kad į Jūsų namus nepateks kenksmingos medžiagos, nes L.O.C universalus valymo skystis yra sudarytas iš ingredientų, gautų iš natūralių šaltinių ir jo sudėtyje nėra fosfatų, stiprių rūgščių ar chloro. Be to, jis yra visiškai biologiškai skaidus.

   

  Verta žinoti...

  • Lengvas valymas be dryžių naudojant natūraliai gaunamus, tačiau ypač veiksmingus ingredientus.
  • Sudėtyje yra Amway BIOQUEST FORMULA™, grįsta labai aktyviais, natūralių medžiagų ingredientais, kurie nekenkia aplinkai.
  • Gali būti naudojamas ant visų plaunamų paviršių.
  • Nereikia nuskalauti. Tiesiog išvalykite.
  • Ši saugi formulė padeda šeimoms jau virš 50 metų.

  Naudojimas:

  • Įpilkite 30 ml L.O.C universalaus valymo skysčio į 5 litrus vandens.
  • Nuplaukite paviršius ir leiskite jiems išdžiūti. - Nereikia skalauti.
  • Jei norite naudoti purškiant mažesnes vietas, sumaišykite 50 ml L.O.C universalaus valymo skysčio su 450 ml vandens Amway Pistol Grip Sprayer buteliuke. Užpurkškite ant paviršių ir nuvalykite. Skalauti nereikia, tačiau purškiamąjį valymo tirpalą būtinai sunaudokite per 30 dienų nuo jo sumaišymo.  
  • Galiausiai, šį universalų valiklį galima naudoti norint palaikyti rankų higieną. Tiesiog naudokite neskiestą ir paskui nusiplaukite rankas.

   

  * Visa L.O.C. Universalaus valymo skysčio formulė yra biologiškai skaidoma atliekant biologinio skaidumo testus, o ne tik paviršinio aktyvumo medžiagas pagal ES reikalavimus.

  Remiantis 2021 m. Verify markets atliktu tyrimu.

  Šiame teiginyje terminas biologiškai skaidomas apibrėžiamas kaip: medžiagų gebėjimas suskaidyti į gamtoje esančias medžiagas – vandenį, CO2 ir mineralus – veikiant saulės šviesai, vandeniui ir mikrobams.

  Sudedamosios Dalies Pavadinimas

  CAS #

  Bendras pavadinimas / funkcija

  Water

  7732-18-5

  vanduo

  Sodium Laureth Sulfate

  68585-34-2

  anijoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga

  C10-16 Alcohol Ethoxylate

  68002-97-1

  nejoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga

  Cocamidopropylamine Oxide

  68155-09-9

  amfoterinė paviršiaus aktyvioji medžiaga

  Sodium Chloride

  7647-14-5

  valgomoji druska

  Citric Acid

  77-92-9

  organinė rūgštis (pH kontrolė)

  Fragrance

  Proprietary - see IFRAorg.org

  aromatas

  Methylchloroisothiazolinone

  26172-55-4

  konservantas

  Methylisothiazolinone

  2682-20-4

  konservantas

  DĖMESIO. JEI PATEKO Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir gali būti lengvai pašalinami. Toliau plauti akis. Esant dirginimui aplink akis: Vizito pas gydytoją atveju parodykite šią pakuotę arba etiketę. Saugoti nuo vaikų.