3 iš 3 pozicijos

Form validation errors

Rūšiuoti pagal:
Peržiūra:
AMWAY™ Orkaitės valymo želė
 
AMWAY™ Orkaitės valymo želė
Katalogo numeris: 0014| Dydis: 500 ml

Patvirtintų klaidų forma

Kiekis:  
Įdėti į krepšelį
 
AMWAY HOME™ Green Meadows koncentruotas oro gaiviklis ir kvapų neutralizatorius
 

Patvirtintų klaidų forma

Kiekis:  
Įdėti į krepšelį
 
ZOOM™ Valymo skysčio koncentratas
 

Patvirtintų klaidų forma

Kiekis:  
Įdėti į krepšelį
 
3 iš 3 pozicijos

Form validation errors

Rūšiuoti pagal:
Peržiūra:

Kai kurios tvarkymo ir valymo užduotys reikalauja specialių priemonių. Pristatome produktus, kurie puikiai tinka automobilių plovimui ir valymui bei nešvarumų šalinimui nuo viryklių, įrankių ir sodo baldų.

ZOOM™ Valiklio koncentratas puikiai pašalina didelius nešvarumus. Gali būti saugiai naudojamas iešmų ir sodo baldų valymui. Naikina netgi smalos ir tepalų dėmes.

AMWAY™ Valymo želė orkaitėms minkština ir atlipdo maisto likučius per 30 minučių. Kad orkaitė švytėtų švara, užtenka nuimti želę su kempine ar šluoste nuo valomojo paviršiaus.

GREEN MEADOWS™ Koncentruoto oro gaiviklio sudėtyje yra kvapiųjų medžiagų, kurių dėka nemalonūs kvapai namie, pvz. virtuvės ar tabako, neutralizuojasi ir pranyksta dingsta.

Puoselėk ir saugok savo automobilį
AMWAY gaminiai automobilio valymui yra sukurti pagal specialią formulę, kuri valo ir poliruoja automobilį nepalikdama įbrėžimų. Koncentruotas šampūnas automobiliams nuplauna nešvarumus, naikina riebalines dėmes ir išsaugo lako spindesį. Tinka visų automobilio paviršių valymui.

SILICONE GLAZE™ Automobilių poliravimo emulsijos sudėtyje yra valomųjų ir poliruojamųjų dalelių mišinys, kuris saugo automobilio kėbulą ir užtikrina spindesį. PermaClear™ Automobilių langų ploviklis ne tik valo langus, bet ir pagerina matomumą!

Valomosios priemonės susidoros su bet kuria užduotimi buityje.

 
Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.